موفقیت نهاد با حضور کارکنان صدیق امکان پذیر است – شریف

موفقیت نهاد با حضور کارکنان صدیق امکان پذیر است – شریف

به نقل از شریف: موفقیت نهاد با حضور کارکنان صدیق امکان پذیر است

دکتر محمدتقی نظرپور، دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در پیامی به مناسبت روز کارمند، گفت: موفقیت نهاد با حضور کارکنان صدیق امکان پذیر است.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر نظرپور در این پیام، با اشاره به سخنان شهید رجایی مبنی بر آنکه «انسانیت انسان در ارتباط و رابطه با کار به وجود می‌آید و همچنين انسان می‌تواند به وسیله کاری که انتخاب می‌کند خالق خود باشد»، آورده است: ممکن است شکست یک نهاد تنها به دلیل مضر و همچنين بد مدیریت‌ها اتفاق بیفتد ولي بايد توجه داشت هرگز امکان ندارد که بدون همراهی کارکنان، سازمانی به موفقیت نائل آید.
وی در ادامه آمده است: در حقیقت این کارکنان صدیق و همچنين کاردان نهاد‌ها خواهند بود که با تلاش‌های خستگی ناپذیر خود ایده‌های خوب و همچنين اهداف بلند را تحقق می‌بخشند. این کارکنان از خود قبل و همچنين وارسته خواهند بود که تصمیم‌های خرد و همچنين کلان را پالایش کرده و همچنين با گوشزد کردن نارسایی‌ها، مانع بروز خطاهای ژرف در نهاد می‌گردند. این کارکنان پاک دست و همچنين خوش برخورد نهاد‌ها خواهند بود که با رفتار و همچنين منش خیرخواهانه خود چهره مثبتی را در اذهان مراجعان ترسیم می‌کنند.
دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم، در پایان این پیام، ضمن تبریک روز کارمند به تک‌تک کارمندان ستادی این وزارت، از خداوند متعال موفقیت روز افزون آنان را مسئلت نموده است.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

موفقیت نهاد با حضور کارکنان صدیق امکان پذیر است در تاریخ ۴ June 1398 | 5:14 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *