نهمین نشست هیأت‌های استانی نظارت، ارزیابی و همچنين تضمین کیفیت عتف برگزار می‌مي شود – شریف

نهمین نشست هیأت‌های استانی نظارت، ارزیابی و همچنين تضمین کیفیت عتف برگزار می‌مي شود – شریف

به نقل از شریف: نهمین نشست هیأت‌های استانی نظارت، ارزیابی و همچنين تضمین کیفیت عتف برگزار می‌مي شود

نهمین نشست هیأت‌های استانی نظارت، ارزیابی و همچنين تضمین کیفیت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری، ۶ و همچنين ۷ شهریورماه به میزبانی دانشگاه کردستان برگزار می‌مي شود.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، این نشست با حضور معاونان و همچنين مدیران وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری، دبیران، کارشناسان و همچنين اعضای هیئت‌های نظارت، ارزیابی و همچنين تضمین کیفیت استانی و همچنين با محوریت «چالش‌ها و همچنين مسائل پیش روی هیأت ‌های نظارت استانی»، «نقش شبکه ناتک در ساماندهی آموزش عالی» و همچنين «الگوها و همچنين روش ‌های نظارت و همچنين ارزیابی» برگزار خواهد شد.

ایجاد گفتمان مشترک درمورد چالش‌ها و همچنين مسائل پیش روی هیأت های نظارت استانی با رویکرد «آگاهی بخشی» و همچنين «امیدبخشی»، تبیین نقش شبکه ناتک در ساماندهی آموزش عالی با رویکرد «افزایش پاسخ ‌گویی نظام آموزش عالی کشور به ذینفعان»، طرح برخی الگوها و همچنين روشهای نظارت و همچنين ارزیابی دانشگاهی با رویکرد «دستیابی به الگوی بهینه مأموریت محور برای هر زیرنظام»، افزایش تعامل هیئت‌های ناتک با یکدیگر و همچنين با سیاست‌گذاران و همچنين مجریان شامل اهداف برگزاری نهمین نشست هیأت‌های استانی است.

ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷

نهمین نشست هیأت‌های استانی نظارت، ارزیابی و همچنين تضمین کیفیت عتف برگزار می‌مي شود در تاریخ ۲ June 1398 | 5:56 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *