همایش معاونان دانشجویی دانشگاه های سراسر کشورآغاز به کار کرد – شریف

همایش معاونان دانشجویی دانشگاه های سراسر کشورآغاز به کار کرد – شریف

به نقل از شریف: همایش معاونان دانشجویی دانشگاه های سراسر کشورآغاز به کار کرد

شصت و همچنين چهارمین همایش معاونان دانشجویی دانشگاه های سراسر کشور با حضور دکتر منصورغلامی، وزیر علوم ، تحقیقات و همچنين فناوری و همچنين مسئولان ستادی و همچنين معاونان دانشگاه های سراسر کشورصبح امروز( یکشنبه) در دانشگاه علامه طباطبایی آغاز به کار کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این نشست تا ساعتی دیگر، دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری سخنرانی می‌کند.

در ابتدای این نشست دکترمجتبی صدیقی، دست يار وزیر و همچنين رئیس نهاد مسائل دانشجویان و همچنين دکتر مطیعی، رئیس صندوق رفاه دانشجویان به ارائه نقل از در‌خصوص مسائل این حوزه پرداختند.

در این گردهمایی دو روزه، دوکارگاه آموزشی تبیین شیوه نامه جدید انضباطی و همچنين آئین نامه و همچنين شیوه نامه جدید انتخاب دانشجوی نمونه برگزار می‌مي شود و همچنين سامانه سجاد و همچنين فرایندهای آن هم از قبیل کمیسیون موارد خاص، شورای انضباطی و همچنين دانشجوی نمونه مورد بررسی قرار می‌گیرد.

بررسی مسائل و همچنين آسیب‌های روانی، اجتماعی در دانشگاه‌ها (چالش‌ها و همچنين راه کارها) و همچنين بررسی طرح ایجاد رستوران‌های مکمل در دانشگاه‌ها از دیگر مواردی است که در این گردهمایی مورد بحث و همچنين بررسی قرار می‌گیرد.

 

همایش معاونان دانشجویی دانشگاه های سراسر کشورآغاز به کار کرد در تاریخ ۱۰ June 1398 | 10:01 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *